USŁUGI

CO MOŻEMY ZROBIĆ DLA CIEBIE?

DLACZEGO MY?

Zobacz dlaczego warto współpracować z nami

CMYK DRUK to profesjonalna drukarnia wielkoformatowa w Opolu Lubelskim o szerokiej ofercie wydruków wielkoformatowych w najniższych cenach na rynku. U nas możesz zamówić tanie banery reklamowe, plakaty, billboardy, tablice, szyldy, naklejki na folii, fototapety i wiele innych.

Oferujemy druk wielkoformatowy na różnych powierzchniach: baner powlekany i baner laminowany, folia monomeryczna, folia OWV (One Way Vision), folia wylewana, siatka mesh, papier blueback, papier plakatowy, canvas (płótno) itp.

W naszej ofercie znajdują się także takie usługi jak projektowanie graficzne. Posługujemy się profesjonalnymi programami do grafiki wektorowej (Corel Draw) oraz grafiki rastrowej (Adobe PhotoShop).

Oprócz projektowania i wydruków wielkoformatowych zajmujemy się również montażem banerów, siatek oraz aplikacją folii na witrynach, samochodach, itp.

1254

Zadowolonych klientów
2500

Wykonanych projektów
48

Zużytych ton farby
tylko10

Ludzi w całym zespole!

Nasi klienci

Rerferencje

 • Mariusz Szalanski
  Super zrobiona reklama na samochód (profesjonalnie), podejście właściciela firmy do klienta bardzo miłe, polecam to firmę.
  Mariusz Szalanski
 • Marcin Niedźwiadek
  Projekt i wykonanie na 100% .Lepiej się nie dało ! Polecam !!! Ceny zadowalające
  Marcin Niedźwiadek
 • Grzegorz Gregier
  Kilka lat temu stanąłem przed dylematem odnalezienia rzetelnej firmy reklamowej. Już po pierwszym kontakcie doszło do spotkania. Właściciel w sposób profesjonalny przekazał mi możliwości firmy. Do tego otrzymałem rewelacyjne ceny, świetny serwis i jakość produktów. Z biegiem czasu firma Cmyk Druk stała się dla mnie partnerem biznesowym. Z czystym sumieniem polecam tą jakże solidną markę!
  Grzegorz Gregier
 • Ewelina Policha, właścicielka Biura Rachunkowego NOVO
  Korzystamy z usług Cmyka ponad 6 lat, nie wyobrażam sobie zmiany firmy reklamowej. Właściciel mega kreatywny, upora się z każdym tematem, efekt zawsze przechodzi nasze oczekiwania. Nigdy nie odczułam, że Cmyk swoją siedzibę ma poza Lublinem, ponieważ spotykamy się u mnie, a nawet jeśli musiałabym dojechać to i tak wybieram Cmyka, tam stawiają na jakość. Jakość produktu, jakość usługi, jakość obsługi."
  Ewelina Policha, właścicielka Biura Rachunkowego NOVO

PORFTFOLIO