Projektowanie stron www


Projektowanie stron WWW, a wizerunek firmy
Internet jest dziś potężnym narzędziem marketingowym. Strona internetowa staje się wizytówką marki, którą reprezentuje. Według badań ponad 90% osób przed podjęciem decyzji o skorzystaniu z usług danej firmy sprawdza jej stronę WWW. W większości przypadków to właśnie jej wygląd, działanie i treść decydują o dalszej współpracy.

Profesjonalny wizerunek firmy to podstawa budowania zaufania wśród klientów. Dlatego tak ważne jest, by strona WWW wyglądała wiarygodnie i nowocześnie. Nasze doświadczenie pozwala na projektowanie witryn, które nie tylko cieszą oko, ale przede wszystkim są funkcjonalne, intuicyjne i responsywne. Efektem naszej pracy są strony zapewniające najwyższy poziom tzw. user experience. Dzięki temu cieszą się zaufaniem wyszukiwarek i pozwalają na skuteczne pozycjonowanie. W rezultacie klient szybciej dociera do Twojej witryny.

Projektujemy strony WWW w oparciu o najnowsze metody i technologie.
Od podstaw tworzymy witryny, które działają szybko i odpowiadają na potrzeby osób używających przeglądarek mobilnych i desktopowych. Wykorzystujemy w tym celu system WordPress, który umożliwi Ci sprawną modyfikację treści na stronie. Dodatkowo, dzięki modułowi Woocommerce, świetnie obsłuży małe oraz średniej wielkości sklepy internetowe. Jeśli jesteś właścicielem dużego sklepu, Twoją witrynę przygotujemy w oparciu o sprawdzoną platformę PrestaShop.

Podczas projektowania stron WWW towarzyszy nam przekonanie, że każda witryna powinna mieć:

  • intuicyjny układ menu,
  • czytelny design,
  • ścieżki dostępu,
  • przyjazny system zarządzania treścią (CMS).

Projektowanie stron www na każdą kieszeń
Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie. Swoją ofertę kierujemy zarówno do korporacji, jak i do lokalnych firm i instytucji. Każda z nich dysponuje innymi zasobami i ma inne potrzeby. Dlatego pracę nad witryną zaczynamy od analizy konkurencji i oceny rynku. Dogłębna diagnoza pozwala nam na przygotowanie niepowtarzalnego projektu dostosowanego do zakładanego budżetu. Specjalizujemy się w projektowaniu stron www dla firm, instytucji oraz e-sklepów.

Każdemu Klientowi oferujemy pakiet korzyści:

JEŚLI CIĄGLE ZASTANAWIASZ SIĘ CZY WARTO MIEĆ STRONĘ INTERNETOWĄ - PAMIĘTAJ

„Google zignoruje Cię wtedy, kiedy Ty zignorujesz ludzi szukających Ciebie w sieci.Potrzebujesz strony www". - Niel Tan